GÖRKEM TARIM

Görkem Tarım Ürünleri Gıda Plastik Ambalaj LTD. ŞTİ. 2001 yılında kurulmuştur. Şirketimiz uzun yıllardır Dünya tarım şehirleri arasında yer alan Antalya'da faaliyet göstermektedir. Şirketimiz kaliteye ve teknolojik gelişmelerin takip edilmesine verdiği önem ve bu gelişmeleri tatbik etmesi sayesinde her geçen gün büyümesini sürdürmektedir. Görkem Tarım , 18.500 m2 alan üzerine kurulmuş , 12.000 m2'lik kapalı alanıyla Paketleme ve 10.000 ton ürün kapasiteli Soğuk Hava Deposu bulunmaktadır. Şirketimiz tarımda hep insani değerleri ve kaliteyi hedef almasından dolayı, tarımda bir öncü olarak yolunda emin adımlarla büyümektedir. Şirketimizin ana ürünleri; Nar, Kiraz, Kayısı, ve Narenciye çeşitleridir. Ana ürünümüz olan Nar, yıllık satış ve depolama kapasitesi olarak minimum 8.500 ton civarıdır.

Kendi Toprağımız

Dinamik, gelişmelere açık, kaliteli üretim, hızlı ve güvenilir taşımacılık, yüksek müşteri memnuniyeti sloganıyla yola çıkan Görkem Tarım ülkemizi uluslararası piyasada en iyi şekilde temsil etmektir. Gün geçtikçe hızla büyükmekte olan Görkem Tarım , elde ettiği unvanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Kendi Emeğimiz

Görkem Tarım olarak , Ülkemizin bereketli topraklarından faydalanarak oluşturduğumuz seralarımızda ve bahçelerimizde Avrupa standartlarında üretim kalitesi ile en iyi mahsulü elde etmek için çalışıyoruz. İhraç ettiğimiz her ürünle ülkemizin ekonomisine katkı sağlıyoruz.

İLETİŞİM

Fatih Mahallesi , Isparta Caddesi
No :111/1 Aksu/ANTALYA

+90 242 434 36 81 - info@gorkemtarim.com.tr

Tüm hakları saklıdır.

© 2022