Kurumsal

Görkem Tarım Ürünleri Gıda Plastik Ambalaj LTD. ŞTİ. 2001 yılında kurulmuştur. Şirketimiz uzun yıllardır Dünya tarım şehirleri arasında yer alan Antalya'da faaliyet göstermektedir. Şirketimiz kaliteye ve teknolojik gelişmelerin takip edilmesine verdiği önem ve bu gelişmeleri tatbik etmesi sayesinde her geçen gün büyümesini sürdürmektedir.

Görkem Tarım , 18.500 m2 alan üzerine kurulmuş , 12.000 m2'lik kapalı alanıyla Paketleme ve 10.000 ton ürün kapasiteli Soğuk Hava Deposu bulunmaktadır. Şirketimiz tarımda hep insani değerleri ve kaliteyi hedef almasından dolayı, tarımda bir öncü olarak yolunda emin adımlarla büyümektedir.

Şirketimizin ana ürünleri; Nar, Kiraz, Kayısı, ve Narenciye çeşitleridir. Ana ürünümüz olan Nar, yıllık satış ve depolama kapasitesi olarak minimum 8.500 ton civarıdır.

Görkem Tarım , kurulduğumuz tarihten itibaren sektörümüzün öncü firması olma yolunda , sürekli olarak kendimizi geliştirecek faaliyet alanlarımıza devam etmekteyiz. Görkem Tarım olarak , büyüdükçe ülkemize yatırımlar yaparak hem istihdam oluşturmanın hem de ekonomiye katkıda bulunmanın gayretindeyiz.

İhraç ettiğimiz her ürün Avrupa standartlarında üretildikten sonra tesisimizde özenle işlenerek paketlenmektedir. İhraç edilen her ürünün ülkemizi temsil ettiğini düşünerek ürünlerimizin yüksek kalite ve standartlarda olmasına özen gösteririz. Bu bilinçle alanında deneyimli mühendis ve işçi kadromuz , teknolojik gelişmeleri takip ederek sürekli kendini yenilemekte , hizmet içi eğitimlerle daha bilinçli hareket etmekteyiz.

İLETİŞİM

Fatih Mahallesi , Isparta Caddesi
No :111/1 Aksu/ANTALYA

+90 242 434 36 81 - info@gorkemtarim.com.tr

Tüm hakları saklıdır.

© 2022